Katalog aukcyjny AUKCJA 1 Antykwariat Numizmatyczny, Paweł Niemczyk 23 października 2010 w Warszawie Katalog aukcyjny pierwszej stacjonarnej aukcji Antykwariatu Numizmatycznego. Wydany w formie książkowej, ze wstępem Prezesa Lecha Kokocińskiego i słowem wstępnym dr Jarosława Dutkowskiego, zawiera dokładne opisy i kolorowe fotografie 185 monet i odznaczeń oferowanych na październikowej aukcji. Odbędzie się ona w hotelu Westin w Warszawie w sobotę 23.X.2010, początek o godzinie 11:00. Katalog podzielony jest na trzy działy tematyczne: - „Talerus Polonicus” – od nazwy sztandarowej pozycji – talara Morikofera zamówionego dla króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w Londynie, to zbiór grubej srebrnej monety od czasów Zygmunta II Augusta, aż po ostatnie talary Księstwa Warszawskiego i dwujęzyczne monety srebrne zaboru rosyjskiego. - „Rzadkości numizmatyczne” – w tym dziale jest oferta złotych dukatów polskich oraz ich wielokrotności, a także rzadkich medali i monet srebrnych głównie Polski i terenów z Polską powiązanych. Na uwagę zasługują także bardzo rzadkie, zachowane w pięknych stanach złote monety starej Rosji. - „Ordery, odznaczenia i odznaki” – to niewielki zespół, za to bardzo interesujących, odznaczeń polskich i rosyjskich, wykonanych w srebrze i złocie. Wszystkie przedmioty opatrzone są w dokładne opisy, wraz z odniesieniami do literatury fachowej i omówieniem ewentualnej proweniencji przedmiotu oraz cenami ofertowymi. Bardzo szczegółowe i dobrej jakości wierne fotografie pozwalają na dokładne zapoznanie się z monetami i odznaczeniami. Wydawca: Paweł Niemczyk Data wydania: wrzesień 2010 Oprawa: twarda ISBN: 2082-2340 Stron: 228 (A4) Waga książki: 1,25 kg
Stan zachowania: nowa
Zakupione przedmioty można odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Aby odebrać opłacone przedmioty należy posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość odbierającego oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer przedmiotu lub numer zamówienia).
Odbiór osobisty w siedzibie naszej Firmy od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00:
Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67, lokal 22
00-871 Warszawa
Zaloguj się, używając danych do logowania: adresu e-mail oraz hasła.
Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je na naszej stronie.Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu, zaakceptuj regulamin.
Po poprawnej rejestracji zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy aby potwierdzić dane.
Płatność gotówkowa
Akceptujemy płatności w gotówce w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Przygotujemy Państwu wszystkie potrzebne dokumenty do tego typu transakcji. Płatność należy uregulować w ciągu 2 dni od dnia zakupu.
Bank Pekao S.A. |
IBAN |
NUMER KONTA / ACCOUNT NO |
Waluta |
SWIFT |
PL |
87 1240 6292 1111 0010 6046 2106 |
PLN |
PKOPPLPW |
PL |
68 1240 6292 1787 0010 6046 2210 |
USD |
PKOPPLPW |
PL |
85 1240 6292 1978 0010 6046 2151 |
EUR |
PKOPPLPW |
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sposób zapłaty.