Najcenniejsza kolekcja międzywojennych monet próbnych na aukcji - katalog

Numer produktu: 1L00157
Kategoria: Książki numizmatyczne wyd. polskie

59 PLN

Folder zawiera opisy i zdjęcia kolekcji próbnych monet międzywojennych sprzedawanych na grudniowej Aukcji 32 Antykwariatu Niemczyk.

Opracowanie każdej monety jest bardzo rozbudowane, nawiązuje również do okoliczności prawnych oraz historycznych poszczególnych egzemplarzy. Dzięki czemu wydany katalog jest uniwersalną pozycją dla miłośników tematu.

Kompletowana przez ponad 15 lat kolekcja prób międzywojennych pozostaje najcenniejszą, jaka dotychczas trafiła na licytację.

Wydanie wzbogacone o wywiad z prof. dr hab. Wojciechem Morawskim, kierownikiem katedry Historii Gospodarczej i Społecznej SGH w Warszawie.

Bardzo niski nakład - tylko 200 egzemplarzy.
Oprawa miękka.
Format A4
50 stron

Wysyłka GRATIS.

Stan zachowania: 1

youtube facebook