Folder zawiera opisy i zdjęcia kolekcji próbnych monet międzywojennych sprzedawanych na grudniowej Aukcji 32 Antykwariatu Niemczyk.
Opracowanie każdej monety jest bardzo rozbudowane, nawiązuje również do okoliczności prawnych oraz historycznych poszczególnych egzemplarzy. Dzięki czemu wydany katalog jest uniwersalną pozycją dla miłośników tematu.
Kompletowana przez ponad 15 lat kolekcja prób międzywojennych pozostaje najcenniejszą, jaka dotychczas trafiła na licytację.
Wydanie wzbogacone o wywiad z prof. dr hab. Wojciechem Morawskim, kierownikiem katedry Historii Gospodarczej i Społecznej SGH w Warszawie.
Bardzo niski nakład - tylko 200 egzemplarzy.
Oprawa miękka.
Format A4
50 stron
Wysyłka GRATIS.
Stan zachowania: 1
Zakupione przedmioty można odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Aby odebrać opłacone przedmioty należy posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość odbierającego oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer przedmiotu lub numer zamówienia).
Odbiór osobisty w siedzibie naszej Firmy od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00:
Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67, lokal 22
00-871 Warszawa
Zaloguj się, używając danych do logowania: adresu e-mail oraz hasła.
Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je na naszej stronie.Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu, zaakceptuj regulamin.
Po poprawnej rejestracji zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy aby potwierdzić dane.
Płatność gotówkowa
Akceptujemy płatności w gotówce w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Przygotujemy Państwu wszystkie potrzebne dokumenty do tego typu transakcji. Płatność należy uregulować w ciągu 2 dni od dnia zakupu.
Bank Pekao S.A. |
IBAN |
NUMER KONTA / ACCOUNT NO |
Waluta |
SWIFT |
PL |
87 1240 6292 1111 0010 6046 2106 |
PLN |
PKOPPLPW |
PL |
68 1240 6292 1787 0010 6046 2210 |
USD |
PKOPPLPW |
PL |
85 1240 6292 1978 0010 6046 2151 |
EUR |
PKOPPLPW |
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sposób zapłaty.