Jubileuszowa AUKCJA 21 i 22 katalog 26-27.10.2019 Niemczyk - NOWOŚĆ!

Numer produktu: 3L00034

150,00 PLN

Aukcja 21 - 26 października | 09:00 (Hotel WESTIN, Warszawa) Aukcja 22 - 27 października | 09:00 (tylko internet) Drukowany katalog Aukcji 21 i 22 - piękne wydanie w twardej oprawie, druk na wysokiej jakości papierze. Najgrubszy i najcięższy katalog jaki dotychczas został wydany na dwudniową aukcję! Bezdyskusyjnie zarówno katalog ten, jak i sama aukcja składają się na wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku numizmatycznym, nie tylko ze względu na unikatowe obiekty i sposób ich opracowania. Dla początkujących kolekcjonerów katalog ten będzie swoistym podręcznikiem numizmatyki polskiej na kolejne lata. Gruby i ciężki, w tym roku katalog liczy ponad 530 stron !!! Aukcja 21 | 26 Października 2019 | 09:00 Monety antyczne (1) KOLEKCJA Monet Średniowiecze (27) Zygmunt I Stary (8) Zygmunt II August (14) Henryk Walezy (5) Stefan Batory (9) Zygmunt III Waza (51) Bezkrólewie (2) Władysław IV Waza (8) Jan II Kazimierz (17) Michał Korybut Wiśniowiecki (3) Jan III Sobieski (2) August II Mocny (6) August III Sas (24) Stanisław August Poniatowski (36) Monety Oświęcimsko-Zatorskie (3) Medale (24) Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy (14) Księstwo Warszawskie (4) Królestwo Polskie / Rosja (11) Powstanie Listopadowe (13) Wolne Miasto Kraków (2) Polska XIX w. / Rosja (31) Rosja (94) Monety Świata (128) Królestwo Polskie 1917-1918 (1) II Rzeczpospolita Monety obiegowe (45) II Rzeczpospolita - Monety Próbne (29) Wolne Miasto Gdańsk (13) Getto Łódź (2) Monety ZŁOTE PRL (7) Monety PRL (5) Monety PRÓBNE PRL i III RP (24) Monety ZŁOTE kolekcjonerskie po 1990 roku (9) Monety Polskie kolekcjonerskie po 1990 roku (7) Kolekcja Banknotów Próbnych / WZORY (26) Banknoty (80) Ordery, odznaki, odznaczenia (63) Przedmioty historyczne (2) Literatura numizmatyczna (30) Aukcja 22 | 27 Października 2019 | 09:00 Wielka Kolekcja monet i medali szwedzkich i z Polską związanych, zbieranych przez ponad 55 lat przez wieloletniego Prezesa Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Na terenie Polski WYSYŁKA* GRATIS! * - wysyłka katalogu planowana jest na pierwszą połowę października.

Stan zachowania: NOWOŚĆ