Pięknie wydany, w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych w aukcji 801 pozycji: wielkie rzadkości numizmatyczne, dukaty, talary, medale, odznaki, banknoty i literatura.Twarda oprawa 283 x 217 mm. Ponad 300 stron pełnych numizmatycznych ciekawostek. Już po raz osiemnasty Firma Niemczyk zaprasza kolekcjonerów i wszystkich koneserów dobrej numizmatyki na Grudniową aukcję. Na zbieraczy czeka wiele niespodzianek.
Aukcja podzielona została na TRZY sesje, W ofercie 2490 przedmioty z Polski i całego świata - monety, banknoty, literatura, ordery, odznaki i odznaczenia:
Sesja 1 | 15 grudnia | 09:00 Sesja 2 | 16 grudnia | 09:00 Sesja 3 | 17 grudnia | 17:00 Będzie to aukcja internetowa (bez licytacji na sali). SESJA 1 (licytacja 15 grudnia, w sobotę) to przede wszystkim monety antyczne, monety Polski Królewskiej, monety Rosji, banknoty oraz medale: Monety antyczne (17) Średniowieczne monety (46) Zakon Krzyżacki (10) Zygmunt I Stary (30) Zygmunt II August (27) Henryk Walezy (1) Stefan Batory (33) Zygmunt III Waza (217) Władysław IV Waza (1) Jan II Kazimierz (39) Jan III Sobieski (10) August II Mocny (7) August III Sas (44) Stanisław August Poniatowski (120) Medale (29) Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy (42) Księstwo Warszawskie (16) Królestwo Polskie / Rosja (22) Powstanie Listopadowe (8) Wolne Miasto Kraków (1) Polska XIX w. / Rosja (116) Rosja (223) Banknoty (133) SESJA 2 (licytacja 16 grudnia, w niedzielę) to przede wszystkim monety II RP, PRL, monety kolekcjonerskie po 1990 roku, próby Ni oraz ordery, odznaki i odznaczenia: Monety niemieckich władz okupacyjnych (3) Królestwo Polskie 1917-1918 (7) Monety II Rzeczpospolita (230) Monety Próbne II RP (2) Wolne Miasto Gdańsk (62) Getto Łódź (21) Monety ZŁOTE PRL (10) Monety PRÓBNE Niklowe (297) Monety PRÓBNE PRL (17) Monety kolekcjonerskie PRL (75) Monety ZŁOTE kolekcjonerskie po 1990 roku (51) Monety Polskie kolekcjonerskie po 1990 roku (51) Ordery, odznaki, odznaczenia (41) SESJA 3 (licytacja 17 grudnia, w poniedziałek) to monety świata: Austria (20) Australia (1) Białoruś (2) Bułgaria (1) Chiny (10) Czarnogóra (1) Czechy (6) Dania (1) Dominikana (1) Estonia (4) Francja (10) Gibraltar (1) Grecja (1) Holandia (1) Japonia (3) Kanada (1) Kuba (1) Łotwa (2) Liechtenstein (1) Litwa (3) Meksyk (3) Niderlandy (25) Portugalia (1) Niemcy (233) Republika Raguzy (1) Rumunia (11) Serbia (1) Szwajcaria (5) Szwecja (6) Turcja (1) USA (46) Watykan (5) Węgry (15) Wielka Brytania (4) Włochy (2) Varia (1)
------ Licytacja na Aukcji 18 ➡️ Oferty można składać już teraz, na naszej stronie www.aukcjamonet.pl
➡️ Zapraszamy też do licytacji online, na żywo w dniu aukcji również na www.aukcjamonet.pl
➡️ Limity i oferty przyjmujemy także mailowo: [email protected]
Stan zachowania: nowy
Zakupione przedmioty można odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Aby odebrać opłacone przedmioty należy posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość odbierającego oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer przedmiotu lub numer zamówienia).
Odbiór osobisty w siedzibie naszej Firmy od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00:
Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67, lokal 22
00-871 Warszawa
Zaloguj się, używając danych do logowania: adresu e-mail oraz hasła.
Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je na naszej stronie.Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu, zaakceptuj regulamin.
Po poprawnej rejestracji zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy aby potwierdzić dane.
Płatność gotówkowa
Akceptujemy płatności w gotówce w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Przygotujemy Państwu wszystkie potrzebne dokumenty do tego typu transakcji. Płatność należy uregulować w ciągu 2 dni od dnia zakupu.
Bank Pekao S.A. |
IBAN |
NUMER KONTA / ACCOUNT NO |
Waluta |
SWIFT |
PL |
87 1240 6292 1111 0010 6046 2106 |
PLN |
PKOPPLPW |
PL |
68 1240 6292 1787 0010 6046 2210 |
USD |
PKOPPLPW |
PL |
85 1240 6292 1978 0010 6046 2151 |
EUR |
PKOPPLPW |
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sposób zapłaty.