AUKCJA 17 katalog 27.10.2018 Niemczyk

Numer produktu: 3L00030

63 PLN

AUKCJA 17 - katalog
27 października 2018

Drukowany katalog Aukcji 17 - piękne wydanie w twardej oprawie, druk na wysokiej jakości papierze.

Najgrubszy i najcięższy katalog jaki dotychczas został wydany na jednodniową aukcję!

Bezdyskusyjnie zarówno katalog ten, jak i sama aukcja składają się na wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku numizmatycznym, nie tylko ze względu na unikatowe obiekty i sposób ich opracowania.

Dla początkujących kolekcjonerów katalog ten będzie swoistym podręcznikiem numizmatyki polskiej na kolejne lata.

Ponad 415 stron fotografii i opisów od tych krótkich do kilku stronicowych, wiele po raz pierwszy pokazane na rynku!

Aukcja 17 | 27 Października | 09:00

Monety antyczne

KOLEKCJA Monet Średniowiecze

Zakon Krzyżacki

Zygmunt I Stary

Zygmunt II August

Henryk Walezy

Stefan Batory

Zygmunt III Waza

Zygmunt III Waza - Sztokholm

Bezkrólewie

Władysław IV Waza

Jan II Kazimierz

Michał Korybut Wiśniowiecki

Jan III Sobieski

August II Mocny

August III Sas

Stanisław August Poniatowski

Medale

Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy

Księstwo Warszawskie

Monety Zamość

Królestwo Polskie / Rosja

Powstanie Listopadowe

Wolne Miasto Kraków

Polska XIX w. / Rosja

Rosja

Monety Świata

Niemieckie Władze Okupacyjne

Królestwo Polskie 1917-1918

II Rzeczpospolita

II Rzeczpospolita - Monety Próbne

Wolne Miasto Gdańsk

Getto Łódź

Monety ZŁOTE PRL

Monety PRL

Monety ZŁOTE kolekcjonerskie po 1990 roku

Monety Polskie kolekcjonerskie po 1990 roku

Banknoty

Ordery, odznaki, odznaczenia

Przedmioty historyczne

Literatura numizmatyczna

Stan zachowania: nowy

youtube facebook