AUKCJA 17 katalog 27.10.2018 Niemczyk

Numer produktu: 3L00030

49,00 PLN

AUKCJA 17 - katalog 27 października 2018 Drukowany katalog Aukcji 17 - piękne wydanie w twardej oprawie, druk na wysokiej jakości papierze. Najgrubszy i najcięższy katalog jaki dotychczas został wydany na jednodniową aukcję! Bezdyskusyjnie zarówno katalog ten, jak i sama aukcja składają się na wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku numizmatycznym, nie tylko ze względu na unikatowe obiekty i sposób ich opracowania. Dla początkujących kolekcjonerów katalog ten będzie swoistym podręcznikiem numizmatyki polskiej na kolejne lata. Ponad 415 stron fotografii i opisów od tych krótkich do kilku stronicowych, wiele po raz pierwszy pokazane na rynku!

Aukcja 17 | 27 Października | 09:00 Monety antyczne KOLEKCJA Monet Średniowiecze Zakon Krzyżacki Zygmunt I Stary Zygmunt II August Henryk Walezy Stefan Batory Zygmunt III Waza Zygmunt III Waza - Sztokholm Bezkrólewie Władysław IV Waza Jan II Kazimierz Michał Korybut Wiśniowiecki Jan III Sobieski August II Mocny August III Sas Stanisław August Poniatowski Medale Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy Księstwo Warszawskie Monety Zamość Królestwo Polskie / Rosja Powstanie Listopadowe Wolne Miasto Kraków Polska XIX w. / Rosja Rosja Monety Świata Niemieckie Władze Okupacyjne Królestwo Polskie 1917-1918 II Rzeczpospolita II Rzeczpospolita - Monety Próbne Wolne Miasto Gdańsk Getto Łódź Monety ZŁOTE PRL Monety PRL Monety ZŁOTE kolekcjonerskie po 1990 roku Monety Polskie kolekcjonerskie po 1990 roku Banknoty Ordery, odznaki, odznaczenia Przedmioty historyczne Literatura numizmatyczna Na terenie Polski WYSYŁKA GRATIS!

Stan zachowania: nowy