AUKCJA 14 - katalog 10.03.2018 Antykwariat Niemczyk

Numer produktu: 3L00027

49,00 PLN

Drukowany katalog Aukcji 14 już dostępny! Już niebawem, 10 marca w sobotę odbędzie się już 14 aukcja Antykwariatu Niemczyk. W ofercie 1226 przedmiotów - monet, banknotów, medali, odznak z Polski i całego świata: Monety antyczne Średniowieczne monety Zygmunt I Stary Zygmunt II August Bezkrólewie Stefan Batory Zygmunt III Waza Władysław IV Waza Jan II Kazimierz Michał Korybut Wiśniowiecki Jan III Sobieski August II Mocny August III Sas Stanisław August Poniatowski Medale Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy Księstwo Warszawskie Królestwo Polskie / Rosja Powstanie Listopadowe Wolne Miasto Kraków Polska XIX w. / Rosja Rosja Monety Świata Monety niemieckich władz okupacyjnych Królestwo Polskie 1917-1918 II Rzeczpospolita Monety Próbne II RP Generalna Gubernia Wolne Miasto Gdańsk Getto Łódź Monety Próbne Niklowe Monety Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) Monety polskie po 1990 Banknoty Ordery, odznaki, odznaczenia Piękne wydanie w twardej oprawie, druk na wysokiej jakości papierze. WYSYŁKA na terenie Polski GRATIS (kurier)!

Stan zachowania: nowy