AUKCJA 12 - katalog 21.10.2017 - Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Numer produktu: 3L00026

49,00 PLN

Pięknie wydany, w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych w aukcji 801 pozycji: wielkie rzadkości numizmatyczne, dukaty, talary, medale, odznaki, banknoty i literatura. Twarda oprawa 283 x 217 mm, waga ok 1,20 kg. Już po raz dwunasty Firma Niemczyk zaprasza kolekcjonerów i wszystkich koneserów dobrej numizmatyki do hotelu Westin w Warszawie na jesienną aukcję. Na zbieraczy czeka wiele niespodzianek. Pod młotek trafi 801 starannie wyselekcjonowanych przedmiotów. Co nas czeka? * Najrzadsze i najciekawsze monety, medale i banknoty * Unikalne talary niemieckie * Unikalne talary Polski * Unikalne dukaty polskie * Kolekcja wzorów banknotów polskich * Wyjątkowa kolekcja medali Dadlera i Hohna * Najrzadsze monety złote III RP (sety papieskie + Konkurs Chopinowski) * Ekstremalnie rzadkie monety średniowieczne, w tym pozycje dotychczas nienotowane na aukcjach * Monety próbne Rosji * Monety rosyjskie wybite stemplem lustrzanym * Wyjątkowej rzadkości monety próbne II Rzeczpospolitej * Duża ilość monet pięknej drobnej monety polskiej od Zygmunta Starego na PRL kończąc * Wyselekcjonowane monety, medale i banknoty w gradingach PCGS, NGC i PMG * Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja 14 medali ze Suity Królewskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej efektownych serii medalierskich, jakie wyemitowano w Polsce. Odbiór osobisty lub wysyłka zakupionego katalogu - od 26.09.2017 r.

Stan zachowania: nowy